Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW48 2016
Organizér do kabelky

Organizér do kabelky

Striedanie kabeliek bez prekladania ich obsahu S týmto organizérom do kabelky sa nepohodlné prekladanie obsahu z jednej kabelky do druhej stane minulosťou, pretože pomocou neho sa celý obsah kabelky presťahuje rýchlo a usporiadane. Tento organizačný talent je vyrobený z odolného materiálu a môže sa utierať vlhkou handričkou. Organizér do kabelky s mnohými praktickými priehradkami Organizér má veľa rôznych priehradiek. Na vonkajšej strane sa nachádzajú tri zásuvné priehradky a jedno nakladané vrecko na zips, vnútri sa o poriadok a prehľad postarajú dve zásuvné priehradky, jedna karabínka na kľúče a jedno vrecko na zips s tromi priehradkami na platobné karty. Hlavný priestor má zapínanie na zips.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje