Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW42 2016
Odkladací vozík

Odkladací vozík

Väčší poriadok a lepší prehľad Tento odkladací vozík je štýlovou a vďaka kolieskam aj flexibilnou úložnou pomôckou do kúpeľne. V troch malých priehradkách v praktickej vložke budú kúpeľňové potreby prehľadne roztriedené. Väčšie predmety a uteráky nájdu miesto za dvierkami a v dvoch otvorených priehradkách na boku. Vďaka vkladacej poličke, ktorá sa dá umiestniť do 3-och rôznych výšok, je možné výšku priehradiek za dvierkami prispôsobiť podľa potreby. Polička na pravej strane je pevne pripevnená. Vďaka plastovým hranám je vozík obzvlášť odolný proti nárazom a dlho vydrží. S držiakom na uteráky S týmto odkladacím vozíkom je hľadanie uteráka s mokrými rukami minulosťou. Na ľavej strane sa totiž nachádza chrómovaný držiak na uteráky, ktorý má vždy naporúdzi jeden čistý uterák. Obojstranná vložka – z jednej strany sivá, z druhej s dubovým dekorom Vozík má dvojfarebnú vložku s priehradkami, ktorej jednotlivé diely sú z jednej strany sivé a z druhej strany majú dubový dekor. Podľa toho, ako budú tieto diely pri montáži zostavené, môžete dať kúpeľni farebný akcent podľa vlastného vkusu.

Naposledy v ponuke: CW42/2016  Zľavy na nábytok

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje