Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW20 2017
Obojstranná prešívaná bunda

Obojstranná prešívaná bunda

Obojstranná bunda s ultraľahkým vatovaním Táto prešívaná bunda je ideálnym spoločníkom na prechodné obdobie. Ultraľahké vatovanie udržiava príjemné teplo, stojačik chráni pred studeným vetrom. 1 bunda – 2 vzhľady Dve rozdielne strany tejto bundy prinášajú rozmanitosť: tmavofialová strana má tónovaný vzor v matnom a lesklom vyhotovení, druhá strana je tmavomodrá. Obe strany majú bočné vrecká s patentným gombíkom. Bunda na prechodné obdobie s módnymi detailmi Prešívaná bunda má viedenské švy, ktoré zvýrazňujú ženskú postavu, a zapínanie na zips. Na spodnom okraji a koncoch rukávov sa nachádza elastické lemovanie. Bunda sa dá zložiť do malých rozmerov – s úložným vreckom Bunda je navyše aj praktická: Dá sa zložiť do malých rozmerov a uložiť do úložného vrecka. Vďaka tomu je ideálnym spoločníkom vonku aj na cestách.

Naposledy v ponuke: CW20/2017  Pre Vašu pohodlnú cestu

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje