Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW18 2016
Objektívy na smartfón, 2 ks

Objektívy na smartfón, 2 ks

Praktické objektívy so skutočným optickým zväčšením a efektom rybieho oka na smartfón! Teleobjektív až s 3-násobným optickým zväčšením je ideálny napríklad pri fotografovaní z väčšej vzdialenosti a fotografovaní prírody. Objektív s efektom rybieho oka umožňuje robiť kreatívne a zábavné širokouhlé snímky. Vrátane univerzálnej spony na pripevnenie Priložená univerzálna spona na pripevnenie je vhodná napríklad na iPhone 4, iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6+, Samsung Galaxy S3 – S6, S6 Edge, Note 2, 3 a 4, LG G Pro, LG G Pro 2, G3, G4, Sony Xperia Z, Z1, Z2, Z3, Z4, Z1 Compact, Z3 Compact, C3, T3, E3, HTC One M7, M8, M9, One Mini 1 a 2, Desire 616 a Desire eye.

Naposledy v ponuke: CW18/2016  Letná móda pre mužov

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje