Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW36 2016
Nohavice do dažďa, žlté

Taftové nohavice do dažďa, žlté

Odolné proti počasiu, odolajú každej kaluži Tieto nohavice do dažďa sú ideálne pre všetkých, ktorí radi skáču do kaluží, milujú blatisté počasie a radi si ponechajú svoje spodné nohavice na sebe: Majú ľahkú taftovú podšívku, dajú sa tak jednoducho a rýchlo obliekať. Vďaka posuvným elastickým trakom v tvare písmena Y, náprsenke, ktorá má po stranách vyšší strih, a koncom nohavíc so sťahovacou gumou a pásikmi na prevlečenie cez chodidlá dokonale sedia, takže všetko, čo majú deti pod nimi, zostane čisté a suché. Detské nohavice do dažďa majú naboku patentky na úpravu šírky a pre lepšiu viditeľnosť reflexné prvky na prednej i zadnej strane. Nepremokavé, vetruvzdorné a priedušné Vysokokvalitný materiál týchto nohavíc do dažďa sa dokonale hodí do uplakaného počasia. Vďaka vysokokvalitnej povrchovej úprave a zataveným švom sú nohavice nepremokavé, vetruvzdorné a priedušné a vďaka ekologickej impregnácii ecorepel® sa nečistoty jednoducho zrazia do kvapiek. Okrem toho je vrchný materiál odolný proti vodnému stĺpcu do 3 000 mm.

Naposledy v ponuke: CW36/2016  Štýlovo aj v daždi

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje