Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW24 2017
Nohavice do dažďa, ružové

Taftové nohavice do dažďa, ružové

Ľahké oblečenie do dažďa odolné proti poveternostným vplyvom Tieto nohavice do dažďa sú ideálne pre všetkých milovníkov kaluží a blata, ktorí si nechcú vyzliekať nohavice: Majú ľahkú taftovú podšívku a dajú sa jednoducho a rýchlo obliecť. Vďaka elastickým trakom s nastaviteľnou dĺžkou a sťahovacej gume na konci nohavíc a pásiku cez chodidlo sedia tak perfektne, že všetko oblečenie, ktoré budú mať deti pod týmito nohavicami, zostane čisté a suché. Tieto detské nohavice do dažďa majú po stranách patentné gombíky na úpravu šírky. Reflexné prvky na prednej a zadnej strane zaisťujú, aby bolo deti za zlého počasia a za tmy lepšie vidieť. Vetruvzdorné, nepremokavé a priedušné Kvalitný materiál týchto nohavíc je vetruvzdorný, nepremokavý, priedušný a odolný proti vodnému stĺpcu do 3 000 mm. Vďaka impregnácii ecorepel®, šetrnej k životnému prostrediu, nohavice navyše odpudzujú nečistotu.

Naposledy v ponuke: CW24/2017  Pre bábätká a malé deti

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje