Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW15 2017
Nohavice do dažďa

Nohavice do dažďa

Ideálne na jazdu na bicykli, vychádzky so psom a v situáciách, keď je spoľahlivé oblečenie do dažďa nevyhnutné. Tieto nohavice do dažďa pre dámy i pánov majú na koncoch nohavíc zips pre ľahké obliekanie a vyzliekanie – aj s topánkami. Suchý zips slúži na úpravu šírky. Nohavice sú pohodlné aj v páse: so sťahovacou gumou, zipsom a patentným gombíkom. Reflexné prúžky, dve praktické priechodné vrecká na zips, tvarované kolená a vzdušná podšívka zo sieťoviny dotvárajú funkčný vzhľad nohavíc. Nepremokavé, vetruvzdorné a priedušné oblečenie do dažďa Vrchný materiál týchto nohavíc do dažďa, ktorý je odolný proti vodnému stĺpcu do 3 000 mm, bez problémov odolá aj silnejšiemu lejaku. Je nepremokavý, vetruvzdorný a priedušný vďaka vysokoúčinnej povrchovej úprave a zataveným švom. Vďaka impregnácii ecorepel®, šetrnej k životnému prostrediu, nohavice do dažďa navyše odpudzujú nečistotu.

Naposledy v ponuke: CW15/2017  Výbava pre cyklistov

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje