Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW25 2016
Neoprénový oblek

Neoprénový oblek

Vynikajúce izolačné vlastnosti – vhodný na všetky vodné športy Tento oblek z výborne izolujúceho neoprénu s hrúbkou 2,5 mm má vysoký stupeň ochrany proti chladu a pri surfovaní, kiteboardingu, potápaní alebo šnorchlovaní sedí ako druhá, hrejivá koža. Ochranný faktor 80 Tento neoprénový oblek Vás pri vodných športoch ochráni pred škodlivým UV žiarením. Má ochranný faktor 80, testovaný podľa UV štandardu 801. Výborne sa nosí a umožňuje optimálnu voľnosť pohybu Vďaka elastickému materiálu oblek dobre sedí a umožňuje optimálnu voľnosť pohybu pri všetkých vodných športoch. Tento krátky oblek má pohodlné zapínanie na zips na prednej strane a ľahko sa oblieka. K pohodliu pri nosení prispievajú aj ploché švy a oblasť podpazušia spracovaná bez švov.

Naposledy v ponuke: CW25/2016  Pripravení na leto!

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje