Schließen

Vitajte v našich obchodoch!

Vôňa čerstvo pripravenej kávy a množstvo lákavých výrobkov: návšteva obchodu Tchibo je vždy zážitkom.

Dvere prvej predajne Tchibo sa otvorili v centre Hamburgu v roku 1955 – a odvtedy majú obyvatelia strednej a východnej Európy možnosť objavovať svet Tchibo vo viac ako 900 obchodoch.

Vďaka jedinečnému konceptu obchodov Tchibo u nás nájdete kávový bar a zároveň si môžete vybrať z našej širokej ponuky spotrebného tovaru a kávy. Prehľadné usporiadanie Vám pomôže nájsť vždy to, čo potrebujete.

Mazagrande k nákupu zadarmo

Mazagrande k nákupu zadarmo

Pripravili sme pre vás špeciálnu akciu, pri ktorej môžete vyskúšať novinku Mazagrande, novú osviežujúcu kávovú limonádu s citrusovou šťavou. Práve teraz ju v obchodoch Tchibo dostanete ako darček ku každému nákupu nad 20 Eur.
Akcia "Mazagrande zadarmo" platí iba k nákupu tovaru nad 20 Eur s vyzdvihnutím v obchode Tchibo v období od 14. 8. do 3. 9. 2017. Platí vo všetkých obchodoch Tchibo na území Slovenskej republiky. Akciové ponuky a zľavy nie je možné kombinovať.

Informácia o dočasnom uzavretí obchodu

Dočasne uzatvárame predajňu Aupark v Bratislave

Aby sme zlepšili kvalitu našich služieb, od 4.8.2017 uzatvárame z dôvodu rekonštrukcie obchod v nákupnom centre Aupark Bratislava.

Počas rekonštrukcie Vás radi obslúžime v ostatných kamenných obchodoch Tchibo alebo sa môžete inšpirovať našou ponukou na www.tchibo.sk..
Zoznam našich obchodov

Naše obchody

Nájdite najbližší obchod Tchibo

Chcete sa zoznámiť so zaujímavým sortimentom spotrebného tovaru a kávy a pritom si vychutnať lahodné cappuccino či espresso? Žiadny problém – v našich obchodoch je to úplne bežné.

Navštívte nás! Naši zamestnanci Vás radi privítajú a ochotne zodpovedia všetky Vaše otázky.
Nájdite najbližší obchod Tchibo tu!

Naše služby

Využite naše obchody pri online objednávkach.

Existuje niekoľko dôvodov, pre ktoré by ste mali využiť náš obchod pri najbližšej online objednávke:
Objednaný tovar vám bezplatne doručíme do Vašej obľúbenej predajne Tchibo. Môžete si ho vyzdvihnúť kedykoľvek počas otváracích hodín predajne. A ak sa Vám výrobky objednané online nebudú páčiť, jednoducho ich v predajni vrátite.
Viac informácií