Schließen

Vitajte v našich obchodoch!

Vôňa čerstvo pripravenej kávy a množstvo lákavých výrobkov: návšteva obchodu Tchibo je vždy zážitkom.

Dvere prvej predajne Tchibo sa otvorili v centre Hamburgu v roku 1955 – a odvtedy majú obyvatelia strednej a východnej Európy možnosť objavovať svet Tchibo vo viac ako 900 obchodoch.

Vďaka jedinečnému konceptu obchodov Tchibo u nás nájdete kávový bar a zároveň si môžete vybrať z našej širokej ponuky spotrebného tovaru a kávy. Prehľadné usporiadanie Vám pomôže nájsť vždy to, čo potrebujete.

5. NARODENINY TCHIBOCARD

22 % zľava na spotrebný tovar a káva z kávového baru zadarmo

Zľava 22 % na spotrebný tovar a jedna káva z kávového baru zadarmo platí v obchodoch Tchibo pre členov vernostného programu TchiboCard po predložení Vašej TchiboCard.

Zľava 22% neplatí na už zľavnený tovar a nedá sa kombinovať s inými ponukami. Neplatí na tovar iných značiek (Nivea, Jura, Phillips), sortiment nápojov, potravín, kávy a kapsúl.

Ponuka „káva z kávového baru zadarmo" platí na espresso, caffé crema a malé cappuccino.

Ponuky nie je možné uplatniť v obchode Tchibo Outlet (Obchodná 56, 811 09 Bratislava).

Zľavu 22 % na spotrebný tovar môžete využiť aj v online obchode Tchibo. Zľava sa načíta automaticky po prihlásení sa do Vášho TchiboCard účtu. Zľavu nie je možné kombinovať s inými ponukami.

Platí od 11.9.2017 do 24. 9. 2017.
Máte už svoju TchiboCard?

Naše obchody

Nájdite najbližší obchod Tchibo

Chcete sa zoznámiť so zaujímavým sortimentom spotrebného tovaru a kávy a pritom si vychutnať lahodné cappuccino či espresso? Žiadny problém – v našich obchodoch je to úplne bežné.

Navštívte nás! Naši zamestnanci Vás radi privítajú a ochotne zodpovedia všetky Vaše otázky.
Nájdite najbližší obchod Tchibo tu!

Naše služby

Využite naše obchody pri online objednávkach.

Existuje niekoľko dôvodov, pre ktoré by ste mali využiť náš obchod pri najbližšej online objednávke:
Objednaný tovar vám bezplatne doručíme do Vašej obľúbenej predajne Tchibo. Môžete si ho vyzdvihnúť kedykoľvek počas otváracích hodín predajne. A ak sa Vám výrobky objednané online nebudú páčiť, jednoducho ich v predajni vrátite.
Viac informácií