Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW20 2015
Nadstavec na varenie v pare

Nadstavec na varenie v pare

Jednoduché a zdravé varenie S nadstavcom na varenie v pare môžete pripravovať mäso, ryby, zeleninu alebo ovocie bez nadbytočného tuku – aj v mikrovlnnej rúre alebo rúre na pečenie, pričom úchyty sa nezahrievajú. Nadstavec je odolný proti teplotám od –20 do +220 °C. Hĺbku nadstavca možno nastaviť podľa obsahu od 3 do 10 cm. Dobre tesniaca pokrievka zaisťuje optimálne rozloženie pary. Vďaka okraju na ochranu proti kvapkaniu zostane sporák čistý. Nadstavec sa dá používať až s 1,5 kg nerozložený. Je vyrobený z chuťovo neutrálneho silikónu, môže sa umývať v umývačke riadu, a keď sa nepoužíva, dá sa priestorovo úsporne zložiť a uschovať. Súčasťou balenia je recept na zdravé varenie v pare a návod na použitie.

Naposledy v ponuke: CW20/2015  Zdravé varenie a pečenie

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje