Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW5 2017
Multifunkčná vodováha

Multifunkčná vodováha

Vodováha s 3 libelami na dokonalé vyrovnanie Vďaka tejto vodováhe, ktorá patrí k základnému vybaveniu každej domácnosti, vyrovnáte veľa vecí. S týmto nástrojom dokonale vyrovnáte napríklad police a obrazy. Vodováha má horizontálnu libelu na vodorovné merania, vertikálnu libelu na zvislé merania a libelu s otočným uhlom na určenie ľubovoľného sklonu. Má zabudovaný aj držiak na klince a dve stupnice v centimetroch. Vodováha sa dá pomocou ihličiek upevniť na stenu. Čiarový laser s 2 libelami Táto vodováha využíva modernú laserovú technológiu. Má zabudovaný čiarový laser s dvoma libelami na vodorovné a zvislé vyrovnanie. S multifunkčným detektorom Skôr ako začnete vŕtať do steny, mali by ste sa uistiť, že sa za ňou neskrýva žiadne elektrické vedenie alebo drevený nosník. Zabudovaný detektor Vám pomôže s vystopovaním elektrických vedení a drevených konštrukcií do hĺbky cca 20 mm.

Naposledy v ponuke: CW5/2017  Nábytok & Bytové doplnky

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje