Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW20 2017
Moduly, 3-dielna súprava

Moduly, 3-dielna súprava

S flexibilne kombinovateľným modulovým nábytkom vznikajú riešenia šité na mieru do každého priestoru! Šikovný nápad na optimálne využitie malých priestorov alebo napríklad podkrovia. 3 moduly v súprave Táto súprava obsahuje tri skriňové moduly, ktoré sa dajú ľubovoľne kombinovať a rozširovať: 1 modul s dvierkami – záves dverí je možné namontovať vpravo alebo vľavo 1 modul s 2-mi zásuvkami s výsuvmi na guľôčkových ložiskách 1 modul s otvorenou priehradkou Praktické detaily Všetky tri moduly sa dajú navzájom zoskrutkovať, pretože ich vnútorné steny majú každá predvŕtaný otvor. Moduly sú dostupné aj jednotlivo. Dvierka a zásuvky sa ľahko otvárajú a zatvárajú stlačením určeného bodu, a vystačia si tak aj bez rúčok. Všetko, čo budete potrebovať na montáž, je súčasťou balenia: materiál na upevnenie k stene, silikónové chrániče podlahy a montážny materiál.

Naposledy v ponuke: CW20/2017  VÝPREDAJ NÁBYTKU

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje