Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW26 2016
Moduly, 3-dielna súprava

Moduly, 3-dielna súprava

S flexibilne kombinovateľným modulovým nábytkom vznikajú riešenia šité na mieru do každého priestoru! Šikovný nápad na optimálne využitie malých priestorov alebo napríklad podkrovia. 3 moduly v súprave Táto súprava obsahuje tri skriňové moduly, ktoré sa dajú podľa potreby kombinovať a ľubovoľne rozširovať: 1 modul s dvierkami (dajú sa namontovať tak, aby sa otvárali doprava alebo doľava) 1 modul s 2-mi zásuvkami na guľôčkových výsuvoch 1 modul s otvorenou priehradkou Praktické detaily Všetky skrine tejto série sa dajú navzájom zoskrutkovať, pretože ich vnútorné steny majú každá predvŕtaný otvor. Všetko, čo potrebujete na montáž, sa nachádza v balení: materiál na upevnenie k stene, silikónové chrániče podlahy, montážny materiál a návod na zostavenie.

Naposledy v ponuke: CW26/2016  Veľké letné zľavy

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje