Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW20 2017
Modul s dvierkami

Modul s dvierkami

S flexibilne kombinovateľným modulovým nábytkom vznikajú riešenia šité na mieru do každého priestoru! Šikovný nápad na optimálne využitie malých priestorov alebo napríklad podkrovia. Modul s dvierkami Tento skriňový modul sa dá podľa potreby kombinovať s ďalšími modulmi a ľubovoľne rozširovať. Má jedny dvierka bez rúčky, ktoré sa otvárajú prakticky stlačením určeného bodu. Dvierka sa dajú namontovať tak, aby sa otvárali doprava alebo doľava – ako si to daný priestor vyžaduje. Praktické detaily Všetky skrine tejto série sa dajú navzájom zoskrutkovať, pretože ich vnútorné steny majú každá predvŕtaný otvor. Všetko, čo potrebujete na montáž, sa nachádza v balení: materiál na upevnenie k stene, silikónové chrániče podlahy, montážny materiál a návod na zostavenie.

Naposledy v ponuke: CW20/2017  VÝPREDAJ NÁBYTKU

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje