Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW25 2016
Mixér na smoothie

Mixér na smoothie

Na jednoduchú vlastnoručnú prípravu smoothie Červené, žlté alebo zelené smoothie – s týmto prístrojom vykúzlite lahodné vitamínové bomby z ovocia a zeleniny ľahko a rýchlo. Tento výkonný mixér na smoothie má funkciu pulz na krátkodobý extra silný výkon a je vhodný aj na drvenie ľadu. Bez prelievania: mixovacie nádoby a poháre v jednom Mixér má dve rôzne veľké mixovacie nádoby, ktoré sa vďaka dvom cestovným vekám dajú používať aj ako poháre. Po mixovaní stačí odňať z prístroja mixovací nadstavec spolu s mixovacou nádobou, odskrutkovať ich od seba a nasadiť jedno z viek. Uzatvárateľný otvor na pitie a bezpečnostný uzáver zaistia, aby sa pri prenášaní nič nevylialo. Praktické detaily Mixovacie nádoby majú stupnice na presné meranie prísad. Protišmykové silikónové nožičky zaisťujú dobrú stabilitu a vďaka navíjaniu kábla v dne prístroja nebude kábel na pracovnej ploche zavadzať.

Naposledy v ponuke: CW25/2016  Kuchyňa v novom šate

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje