Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW12 2016
Misy na šľahanie, 2 ks

Misy na šľahanie, 2 ks

Tvarovo stabilný, hygienický plast Tieto misy na šľahanie z kvalitného plastu zažiaria pri pečení a vďaka praktickej rukoväti dobre sedia v ruke. Či už budete miešať, alebo miesiť, tento tvarovo stabilný a hygienický materiál bude Vaším pomocníkom. Praktické detaily Súprava mís na šľahanie má niekoľko praktických detailov. Vďaka výlevke sa obsah dostane presne tam, kam patrí. Protišmykový silikónový krúžok na dne zaisťuje stabilitu pri miešaní. Šetria miesto a ľahko sa čistia Všetky časti tejto súpravy sa dajú pohodlne umývať v umývačke riadu. Následne sa dajú vložiť do seba, a šetria tak miesto. S vekom na ochranu proti striekaniu V súprave je aj veko na ochranu proti striekaniu k veľkej mise na šľahanie, takže pri miešaní nič neunikne vedľa.

Naposledy v ponuke: CW12/2016  Pečte hravo a jednoducho

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje