Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW49 2016
Mini zvukové zariadenie

Mini zvukové zariadenie

Technický šperk, z ktorého sa budete tešiť aj bez použitia kábla. Jednoduchým spôsobom prehráva hudbu prostredníctvom Bluetooth®. Tento mikro hudobný systém je vybavený USB pripojením, CD prehrávačom v plochom dizajne, digitálnou kontrolou zvuku a hodinami s funkciou sleep-timer. Silný zvuk dosiahnete vďaka dvom integrovaným reproduktorom. Plochý dizajn tohto zvukového zariadenia umožňuje flexibilné použitie: Môžete ho umiestniť na stojan alebo namontovať na stenu. Technické detaily Rádio FM Funkcie budenia: hudba z CD, rádia alebo cez USB Jednoduché prehrávanie MP3 cez USB Direct Prehráva: CD, CD-R/RW, MP3-CD, USB- Flash Pamäť na 20 staníc Jednoduchá inštalácia (Plug & Play) Reproduktor 70 mm (2,75") – Woofer Pripojenie na slúchadlá 3,5 mm, audio-vstup 3,5 mm a vstup na UKW antény (75 ohmov)

Naposledy v ponuke: CW49/2016  Darčeky pre mužov

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje