Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW49 2015
Meteostanica riadená rádiovým signálom

Meteostanica riadená rádiovým signálom

Digitálna rosnička. Táto meteostanica riadená rádiovým signálom zobrazuje vnútornú a vonkajšiu teplotu a vlhkosť vzduchu, vývoj počasia, čas a dátum. Dokáže predpovedať počasie na 12 až 24 hodín. Nastavenie času a prechod na letný a zimný čas prebiehajú automaticky. K stanici možno pripojiť až tri vysielače. Meteostanica má protišmykový stojan. Podsvietený farebný displej Vďaka podsvietenému farebnému displeju máte dobrý prehľad o všetkých zobrazených údajoch. Digitálnu predpoveď počasia dopĺňajú symboly pre slnko, mraky, dážď, búrku a sneh. Vrátane príslušenstva Súčasťou balenia je vonkajší snímač riadený rádiovým signálom, sieťový adaptér, montážny materiál a batérie do vonkajšieho snímača.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje