Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW47 2016
Mechanické náramkové hodinky s časťou karosérie automobilu Aston Martin

Mechanické náramkové hodinky s časťou karosérie automobilu Aston Martin

Exkluzívna kvalita: so švajčiarskym hodinovým strojčekom Tieto exkluzívne pánske hodinky spĺňajú aj tie najvyššie nároky. Vnútri vysokolesklého puzdra odvádza absolútne presnú prácu švajčiarsky hodinový strojček »Vintage Venus 180«. Naťahuje sa klasicky ručne. S časťou karosérie automobilu Aston Martin Čierny ciferník je vyrobený z časti karosérie automobilu Aston Martin DB5. Číslo „Chassis No.“ nachádzajúce sa na ciferníku sa vzťahuje na príslušný certifikát, ktorý potvrdzuje príslušnosť k tomuto modelu/časti automobilu. Kvalitný dizajn – elegantné detaily Hodinky majú vypuklé zafírové sklíčko, odolné proti poškriabaniu, ktoré sa vyznačuje svojou tvrdosťou a nerozbitnosťou. Dno s vložkou z minerálneho skla odolného proti poškriabaniu umožňuje pohľad na presný hodinový strojček. Hodinky majú elegantný kožený remienok.

Naposledy v ponuke: CW47/2016  Zamierené na mužov

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje