Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW1 2017
Lyžiarske rukavice

Lyžiarske rukavice

S týmito rukavicami budete mať chránené ruky v každom počasí! Tieto lyžiarske rukavice s úpravou high performance sú vetruvzdorné, vodoodolné a priedušné, vrchný materiál odoláva vodnému stĺpcu do 3 000 mm. Úprava 3M™ Thinsulate™ sa postará o optimálnu tepelnú izoláciu a mäkká, hrejivá vnútorná výplň zaručuje pohodlné nosenie. Funkčné detaily Ergonomicky tvarované prsty a palce – s vystuženými špičkami Dlaň so silikónovou potlačou pre lepšie uchopenie Stierka na okuliare Vrecko na zips Suchý zips a sťahovacia šnúrka na úpravu šírky Elastické bezpečnostné pútko na zápästí Pásik s patentkou na spojenie rukavíc Úprava high performance pre vyváženú telesnú klímu Funguje ako druhá koža: Priedušná úprava zabraňuje prenikaniu vody a odvádza telesnú vlhkosť smerom von.

Naposledy v ponuke: CW1/2017  Lyžiarsky výpredaj

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje