Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW1 2017
Lyžiarske nohavice, tmavomodré

Lyžiarske nohavice

Na akomkoľvek svahu pri akomkoľvek počasí – s týmito lyžiarskymi nohavicami budete chránení a flexibilní. Sú vyrobené z mäkkého odolného materiálu, ktorý vďaka ekologickej impregnácii ecorepel® odpudzuje nečistotu a odoláva vodnému stĺpcu až do 3 000 mm. Nohavice majú suchý zips na úpravu šírky, tvarované kolená a odolnú výstuž na vnútorných stranách nohavíc. Funkčné detaily Vyšší strih v oblasti obličiek s gumovým pásom a flísovou podšívkou Vodotesná protisnehová manžeta s protišmykovým pogumovaním Elastické traky na úpravu dĺžky – odnímateľné Zadné vrecko so skrytým zipsom Skrytý zips, dva gombíky s háčikom Dve bočné vrecká so skrytým zipsom Skrytý zips na spodnom okraji nohavíc pre jednoduché obliekanie a vyzliekanie Systém Thermo Protection s vysokoúčinnou povrchovou vrstvou: Udržuje teplo, je nepremokavý a vetruvzdorný: zabraňuje prechladnutiu – vlhkosť môže unikať von a telesné teplo zostáva zachované. Izolácia 3M Thinsulate™ Obzvlášť mäkké vlákna úpravy 3M™ Thinsulate™ hromadia viac vzduchu na menšom priestore a tým poskytujú optimálnu izoláciu pri nízkej hmotnosti.

Naposledy v ponuke: CW1/2017  Lyžiarsky výpredaj

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje