Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW1 2017
Lyžiarske nohavice, tmavomodré

Lyžiarske nohavice

Na svah! Tieto lyžiarske nohavice pre deti sú vyrobené z mäkkého, ale odolného vrchného materiálu. Vďaka impregnácii ecorepel®, šetrnej k životnému prostrediu, odpudzujú nečistotu a odolávajú vodnému stĺpcu až do 3 000 mm. Nohavice majú hrejivé termovatovanie. Sú pohodlne strihané, čo umožňuje úplnú voľnosť pohybu a majú elastický pás s pútkami na opasok. Funkčné detaily Vyšší strih v oblasti obličiek Elastické traky s nastaviteľnou dĺžkou – odnímateľné 2 bočné vrecká so skrytým zipsom Skrytý zips a patentka Tvarované kolená Odolná výstuž na vnútornej strane nohavíc Reflexné prvky Skrytý, podložený zips pre ľahké obliekanie a vyzliekanie Nepremokavá manžeta proti vniknutiu snehu s protišmykovým pogumovaním, suchý zips a patentka na úpravu šírky Popísateľná menovka Priedušná úprava pre vyváženú telesnú klímu Funguje ako druhá koža: Úprava zabraňuje vniknutiu vody a pritom odvádza telesnú vlhkosť smerom von.

Naposledy v ponuke: CW1/2017  Lyžiarsky výpredaj

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje