Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW45 2016
Lyžiarske nohavice

Lyžiarske nohavice

Do snehu! Tieto lyžiarske nohavice majú tvarované kolená a výstuž na vnútornej strane nohavíc. Sú vyrobené z mäkkého odolného vrchného materiálu, ktorý odoláva vodnému stĺpcu až do 3 000 mm. Vďaka impregnácii ecorepel®, šetrnej k životnému prostrediu, účinne odpudzujú nečistoty a úprava 3M™ Thinsulate™sa postará o optimálnu tepelnú izoláciu. Funkčné detaily Vyšší strih v oblasti obličiek s flísovou podšívkou Elastický všitý diel so suchým zipsom na úpravu šírky 2 bočné vrecká so zipsom podšité flísom Skrytý zips, dva háčiky a suchý zips Skrytý zips pre jednoduché obliekanie a vyzliekanie Vodotesná protisnehová manžeta s protišmykovým pogumovaním Systém Thermo Protection s vysokoúčinnou povrchovou vrstvou: Udržuje teplo, je nepremokavý a vetruvzdorný: zabraňuje prechladnutiu – vlhkosť môže unikať von a telesné teplo zostáva zachované. Izolácia 3M Thinsulate™ Obzvlášť mäkké vlákna úpravy 3M™ Thinsulate™ hromadia viac vzduchu na menšom priestore a tým poskytujú optimálnu izoláciu pri nízkej hmotnosti.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje