Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW1 2017
Lyžiarske a snoubordové nohavice

Lyžiarske a snoubordové nohavice

S týmito lyžiarskymi nohavicami zažiarite na lyžovačke aj po nej. Majú tvarované kolená a výstuž na vnútornej strane nohavíc. Sú vyrobené z mäkkého, odolného vrchného materiálu, ktorý vďaka impregnácii ecorepel®, šetrnej k životnému prostrediu, odoláva vodnému stĺpcu až do 3 000 mm. Tieto trendové lyžiarske nohavice sú kompletne podšité mäkkým hrejivým flísom. Funkčné detaily Zvýšený pás v oblasti obličiek 2 zadné vrecká so zipsom 2 bočné vrecká podšité flísom Vodotesná protisnehová manžeta s protišmykovým pogumovaním Skrytý zips a dva háčiky Povrchová úprava high performance pre vyváženú telesnú klímu Funguje ako druhá koža: Priedušná povrchová úprava zabraňuje vniknutiu kvapiek vody a odvádza telesnú vlhkosť smerom von.

Naposledy v ponuke: CW1/2017  Lyžiarsky výpredaj

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje