Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW1 2017
Lyžiarska bunda

Lyžiarska bunda

Na svah! Táto lyžiarska bunda pre deti je vyrobená z mäkkého, ale odolného vrchného materiálu. Vďaka impregnácii ecorepel®, šetrnej k životnému prostrediu, odpudzuje nečistotu a odoláva vodnému stĺpcu až do 3 000 mm. Bunda má hrejivé termovatovanie. Kapucňa, golier a zadná časť majú hrejivú mikroflísovú podšívku. Funkčné detaily Odnímateľná kapucňa s malou strieškou Suchý zips na fixáciu kapucne Zips s ochranou brady 2 bočné vrecká so zipsom Reflexné prvky Suchý zips na úpravu šírky Odnímateľná vodotesná protisnehová manžeta s protišmykovým pogumovaním a patentkami na úpravu šírky Vrecko na skipas so zipsom Popísateľná menovka Náprsné vrecko so zipsom Sťahovacia šnúrka s brzdičkami na vnútornej strane na úpravu šírky Vrecko na skipas so zipsom Priedušná úprava pre vyváženú telesnú klímu Funguje ako druhá koža: Úprava zabraňuje vniknutiu vody a pritom odvádza telesnú vlhkosť smerom von.

Naposledy v ponuke: CW1/2017  Lyžiarsky výpredaj

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje