Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW5 2017
Lampa s LED na písací stôl s úložným stojanom

Lampa s LED na písací stôl s úložným stojanom

Mať uprataný písací stôl je skvelé a uľahčuje to aj prácu. Často však jednoducho nie je dosť úložného priestoru na uloženie všetkých maličkostí. Táto lampa s LED sa šikovne postará o poriadok na pracovnom stole, pretože je kombináciou lampy a úložného stojana. Do oboch priehradiek sa zmestia napríklad ceruzky, pravítko, nožnice a lístky na poznámky a budú tu rýchlo poruke. Podstavec lampy má plstené nožičky chrániace nábytok, ktoré zabraňujú vzniku nepekných škrabancov na povrchu písacieho stola. Lampa sa dá nastaviť podľa potreby Rameno tejto lampy na písací stôl je ohybné. Možno ho otáčať do každej želanej polohy a optimálne osvetľuje pracovnú plochu. Zapínač/vypínač sa nachádza na tienidle lampy.

Naposledy v ponuke: CW5/2017  Nábytok & Bytové doplnky

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje