Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW40 2016
Lampa na písací stôl

Lampa na písací stôl

Ako stvorená pre puristov! Táto lampa na písací stôl zaujme svojimi rovnými líniami. Má konštrukciu z dreva a tienidlo a nohu z povrchovo upraveného kovu. Sivý textilný kábel umocňuje čistý vzhľad lampy. Noha lampy má plstenú spodnú stranu na ochranu nábytku pred poškriabaním. Nastaviteľná hlava lampy pre cielené svetlo Hlava lampy je nastaviteľná, a zaisťuje tak cielené svetlo. Dá sa otočiť do akejkoľvek polohy a optimálne osvetlí pracovné miesto. Úspora energie vďaka LED Táto stolná lampa má 7 W LED energetickej triedy A+: 15 000 spínacích cyklov. Farebná teplota 3 000 K. Bez nábehového času. Bez stmievania. Šírka cca 6 cm, dĺžka cca 18 cm. Táto žiarovka nepatrí do domového odpadu. Informácie o likvidácii a zberných miestach vo Vašom okolí nájdete na www.tchibo.sk.

Naposledy v ponuke: CW40/2016  JESENNÉ ZĽAVY

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje