Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW49 2016
Ľahký textilný kufor, veľký

Ľahký textilný kufor, veľký

Ľahká váha na cesty Tento kufor je absolútnou ľahkou váhou. Pretože je vrchný materiál zo špeciálne tkaného materiálu ripstop navyše obzvlášť stabilný a odolný proti roztrhnutiu, je tento kufor perfektnou voľbou pre každého, kto rád cestuje bez komplikácií. Ľahká manipulácia S touto batožinou novej generácie je namáhavé nosenie kufrov minulosťou. Vďaka štyrom kolieskam otáčajúcim sa o 360° a teleskopickej rukoväti zaistiteľnej v 2 polohách je premiestňovanie kufra z bodu A do bodu B hračkou. Manipuláciu uľahčujú aj dve držadlá – jedno hore a druhé na boku. Šikovné detaily v cestovnej batožine Tento textilný kufor Vás nadchne vďaka šikovným detailom – od dobre premysleného vnútorného priestoru s upevňovacími popruhmi a deliacou stenou so zipsom cez dve nakladané vrecká na zips až po praktický dvojcestný zips s očkami na batožinový zámok.

Naposledy v ponuke: CW49/2016  Darčeky pre mužov

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje