Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW49 2016
Ľahký textilný kufor, malý

Ľahký textilný kufor, malý

Ľahká váha na cesty Tento kufor je absolútnou ľahkou váhou a je vhodný aj ako príručná batožina. Pretože je vrchný materiál zo špeciálne tkaného materiálu ripstop navyše obzvlášť stabilný a odolný proti roztrhnutiu, je tento kufor perfektnou voľbou pre každého, kto rád cestuje bez komplikácií. Ľahká manipulácia S touto batožinou novej generácie je namáhavé nosenie kufrov minulosťou. Vďaka dvom ľahko pohyblivým kolieskam a teleskopickej rukoväti zaistiteľnej v 2 polohách je premiestňovanie kufra z bodu A do bodu B hračkou. Manipuláciu uľahčujú aj dve držadlá – jedno hore a druhé na boku. Šikovné detaily v cestovnej batožine Tento textilný kufor Vás nadchne vďaka šikovným detailom – od dobre premysleného vnútorného priestoru s upevňovacími popruhmi a deliacou stenou so zipsom cez nakladané vrecko na zips až po praktický dvojcestný zips s očkami na batožinový zámok a dve nožičky.

Naposledy v ponuke: CW49/2016  Darčeky pre mužov

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje