Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW5 2017
Kvetináč na balkón

Kvetináč na balkón

Jednoduché zavesenie na balkónové zábradlie Tento kvetináč v jednoduchom nadčasovom dizajne môžete vysadiť podľa vlastných predstáv a svojou pestrou kvetinovou výzdobou bude šíriť veselú letnú náladu. Pomocou držiaka sa dá zavesiť na každé zábradlie, a môže tak zdobiť aj francúzsky balkón. Držiak je odnímateľný a kvetináč sa dá použiť aj ako klasický kvetináč na postavenie. Aby kvetináč na zábradlí visel rovno, má závesné zariadenie dištančný držiak. Odolný proti poveternostným vplyvom Tento kvetináč z kvalitne pozinkovaného kovu, povrchovo upraveného práškovou farbou, je odolný proti UV žiareniu a poveternostným vplyvom a je ideálny na použitie na balkóne. Vďaka otvoru na odtok vody v dne sa v ňom nehromadí voda.

Naposledy v ponuke: CW5/2017  Nábytok & Bytové doplnky

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje