Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW14 2017
Krokomer

Krokomer

Cielený tréning podľa počtu krokov, trvania, vzdialenosti a rýchlosti Aký je môj výkon a aký efektívny je môj tréning? Odpovede na tieto a ďalšie otázky Vám poskytne tento krokomer. Podsvietený LCD displej zobrazuje počet krokov, trvanie, vzdialenosť, spotrebu kalórií a tuku a rôzne údaje o rýchlosti, a tým Vám poskytne informácie o aktuálnom stave tréningu. Výška a hmotnosť sa dajú nastaviť podľa potreby. Krokomer má funkciu stopiek a 7-dňovú pamäť a poskytuje celkové zobrazenie za celý týždeň. Krokomer, ktorý sa môže nosiť rôznymi spôsobmi Krokomer má elektronický snímač impulzov s 3D senzorom, ktorý umožňuje ľubovoľné umiestnenie pri športe. Môžete ho napríklad jednoducho pripevniť na tašku pomocou spony na opasok alebo umiestniť na ruku alebo nohu pomocou elastického pása.

Naposledy v ponuke: CW14/2017  Outdoorová móda a vybavenie

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje