Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW52 2016
Kožená kabelka

Kožená kabelka

Kabelka s mnohými praktickými priehradkami Táto taška je vďaka mnohým priehradkám a rôznym možnostiam nosenia naozaj univerzálna. Vpredu sa nachádza priehradka na zips a dve nakladané vrecká na zips s peknými ozdobnými švami, vzadu jedna priehradka na zips. Na peňaženku, kľúče a iné potreby sa nájde miesto v praktických vreckách po stranách: Na jednej strane je priehradka s príklopkou a magnetickou patentkou a na druhej strane jedna zásuvná priehradka. Obsah hlavného priestoru je pred neželaným prístupom chránený zipsom. 1 kožená kabelka – 3 možnosti nosenia Jedna kabelka – veľa možností: Táto kabelka z kvalitnej, neobyčajne mäkkej kože v aktuálnom neformálnom vzhľade má odnímateľný ramenný popruh s nastaviteľnou dĺžkou a ľahko vystlané uchá. Dá sa tak nosiť v ruke, krížom cez hrudník alebo na ramene.

Naposledy v ponuke: CW52/2016  Veľký zimný výpredaj

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje