Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW49 2016
Kožená bunda

Kožená bunda

Výborne sa nosí Táto bunda z mäkkej a kvalitnej jahňacej kože je neobyčajne príjemná na dotyk. A rovnako príjemná je aj z vnútornej strany: V hornej časti chrbta má mäkkú a hrejivú flanelovú podšívku. Bočné diely z rebrovanej pleteniny zaisťujú väčšiu pružnosť a bunda vďaka nim lepšie padne. Vzhľad je možné meniť Bundu je možné nosiť s prešívaným vsadeným dielom alebo bez neho. Vzhľad bundy tak môžete ľubovoľne obmieňať. Náročne spracované detaily Bunda zaujme nielen pohodlím, ale aj výnimočnými, náročne spracovanými detailmi. Stojačik s kožou nubuk je zdobený výšivkou a v chladnom počasí ho vďaka pásiku môžete nosiť aj zapnutý. Manžety majú nastaviteľnú šírku. Nakladané nášivky na lakťoch z kože nubuk prepožičiavajú bunde ležérny vzhľad. Tejto koženej bunde nechýbajú ani vrecká. Má dve nakladané vrecká na patentku a vnútorné vrecko na gombík.

Naposledy v ponuke: CW49/2016  Darčeky pre mužov

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje