Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW5 2015
Kompaktný kuchynský robot

Kompaktný kuchynský robot

6 funkcií Tento kompaktný kuchynský robot je vďaka svojim 6-im funkciám skutočným multitalentom: Hnetenie Krájanie prúžkov Krájanie pásikov Krájanie plátkov Šľahanie šľahačky alebo snehu z bielkov Sekanie Je vybavený rozsiahlym príslušenstvom na mixovanie, hnetenie, šľahanie, krájanie na tenké pásiky a sekanie a môže sa používať napr. aj ako stolový mixér. Pre dokonalý výsledok má otočný spínač dva rýchlostné stupne a funkciu pulz. Jednoduché použitie a čistenie Aby sa všetky recepty podarili, má nádoba stupnicu v ml. Tento kompaktný kuchynský robot sa jednoducho plní pomocou samostatného zatláčadla cez otvor na plnenie vo veku. Stojan bezpečne drží vďaka prísavkám. Praktický: Všetky odnímateľné časti sú vhodné do umývačky riadu.

Naposledy v ponuke: CW5/2015  Varíme z čerstvých surovín

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje