Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW22 2017
Kempingové svietidlo

Kempingové svietidlo

Všestranné použitie Toto svietidlo je závesné a stojacie svietidlo v jednom a využitie nájde napríklad pri kempingu, na dlhších túrach a pri iných aktivitách vonku. Sklopné uško slúži ako držadlo a aj na zavesenie svietidla. A bude Vás sprevádzať i na vode, napríklad na kanoe alebo na plti, pretože toto svietidlo každý rád uvíta na palube. Dá sa nabíjať pomocou kľuky alebo USB Lampu možno nabíjať pomocou integrovanej kľuky, a preto je napájanie prúdom zabezpečené aj na odľahlých miestach. Systém dynama funguje veľmi jednoducho: na 4 minúty svietenia treba 1 minútu točiť kľukou. Kontrolka oznamuje stav nabitia. Je možné aj nabíjanie pomocou USB. 2 intenzity svetla Táto kempingová lampa vydáva príjemné svetlo, napríklad pri hraní kariet alebo večernom čítaní v stane. Na výber máte dve intenzity svietenia – 25 a 50 lúmenov. Dĺžka svietenia je až deväť hodín.

Naposledy v ponuke: CW22/2017  Všetko na treking a kempovanie

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje