Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW43 2016
Kazetová páperová prikrývka, dvojlôžko

Kazetová páperová prikrývka, dvojlôžko

Ideálna na chladné ročné obdobie – s vysokým stupňom hrejivosti Páperové prikrývky sú klasikou medzi lôžkovinami a sú obľúbené najmä v chladnom ročnom období. Táto páperová prikrývka je plnená bielym páperím a perím. Svojou hrejivosťou patrí do triedy 3 – nádherne teplá zimná prikrývka s vysokým stupňom hrejivosti. Poťah má po celom obvode kvalitné lemovanie. Vďaka kazetovému prešívaniu 4 x 6 s priečkami vysokými 4 cm výplň nekĺže a nevznikajú studené zóny. Materiál vyrovnáva teplotu a je neobyčajne mäkký a nadýchaný – pre príjemný spánok. Ideálna pre alergikov Táto kazetová páperová prikrývka má úpravu NOMITE® na ochranu proti roztočom, vďaka čomu je vhodná aj pre alergikov. Môže sa sušiť v sušičke.

Naposledy v ponuke: CW43/2016  Na dobrú noc

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje