Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW47 2016
Hudobný mikrosystém Philips so zabudovanou mechanikou/prehrávačom DVD

Ministereo zariadenie vrátane DVD prehrávača

S týmto zariadením sa Vám splnia všetky Vaše želania: Od rádia s digitálnym vyhľadávaním staníc až po prehrávanie DVD dosahuje tento hudobný zázrak od Philips optimálne výsledky. Prenos zvuku sa realizuje bezdrôtovo pomocou Bluetooth® pripojenia a vďaka funkcii One-Touch NFC sa dá pripojiť telefón s funkciou NFC. Optimálny zvuk Tento mikrosystém sa postará o vynikajúci zvuk vďaka 13 cm basovým reproduktorom a výstupnému výkonu 150 wattov. Má ľubovoľne nastaviteľné výšky a basy a dvojpásmové reproduktory basreflex pre silné a hlboké basy. Vďaka digitálnemu ovládaniu zvuku si optimálne vychutnáte každý hudobný žáner. Všestranný Viac ako len hudobné zariadenie: Tento mikrosystém umožňuje prehrávanie DVD, (S)VCD, MP3-CD, CD(RW) a obrázkových CD. DVD prehrávač má funkciu HDMI 1080 prevzorkovania, vďaka ktorej je obraz krištáľovo čistý a kvalita zvuku úplne bez šumov.

Naposledy v ponuke: CW47/2016  Zamierené na mužov

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje