Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW34 2016
Hrnček na prípravu kávy alebo čaju »na cesty«

Hrnček na prípravu kávy alebo čaju »na cesty«

Vždy čerstvo uvarená káva alebo čaj Perfektný hrnček pre milovníkov kávy a čaju, ktorí majú radi jednoduchosť – aj na cesty, pri kempingu alebo v kancelárii. Doma hrnček jednoducho naplňte mletou kávou alebo sypaným čajom a kedykoľvek počas dňa pripravte čerstvý nápoj. Stupnica na označenie objemu, ktorá sa nachádza vnútri, pomáha pri dávkovaní. Hrnček je obľúbeným spoločníkom aj počas dlhších jázd autom, je vhodný pre takmer všetky držiaky na nápoje. Jednoduchá manipulácia Manipulácia s hrnčekom na prípravu kávy je veľmi jednoduchá: naplňte ho mletou kávou alebo sypaným čajom, nalejte horúcu vodu a piest zatlačte smerom nadol. Na veku sa nachádza otvor na pitie. Aby hrnček na prípravu kávy dobre držal v ruke, má silikónovú manžetu, ktorá sa dá dobre uchopiť. Po použití hrnček jednoducho vyčistite pod tečúcou vodou. Dvojstenný hrnček – optimálne udržiavanie tepla Tento hrnček na kávu z kvalitného a chuťovo neutrálneho plastu je dvojstenný a udržiava obsah pekne dlho teplý.

Naposledy v ponuke: CW34/2016  Koniec letných zliav

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje