Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW47 2016
Hliníková panvica s keramickým povrchom, Ø cca 20 cm

Hliníková panvica s keramickým povrchom, Ø cca 20 cm

Nepriľnavý keramický povrch šetrný k životnému prostrediu Táto kvalitná hliníková panvica má nepriľnavý keramický povrch: Je ideálna na prípravu jedla s malým množstvom tuku, zabraňuje pripaľovaniu a prichytávaniu pokrmov a ľahko sa čistí. Pretože je vhodná aj na použitie pri veľmi vysokých teplotách, umožňuje prudké smaženie. Keramický povrch je šetrný k životnému prostrediu a neobsahuje plasty (PTFE). Všestranná a robustná Panvica má obzvlášť robustný povrch odolný proti poškriabaniu, extra silné dno, ktoré optimálne vedie a ukladá teplo, kvalitnú nitovanú rukoväť z ušľachtilej ocele so závesným očkom a môže sa používať s bežne predajnými pokrievkami. Je vhodná do umývačky riadu, do rúry na pečenie do max. 200 °C a na všetky druhy sporákov – s výnimkou indukčných. Aby Vám panvica dlho vydržala, odporúčame dodržiavať priložený návod na údržbu.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje