Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW34 2016
Hliníková panvica, Ø cca 28 cm

Hliníková panvica, Ø cca 28 cm

Kvalitná nepriľnavá keramická povrchová úprava Táto kvalitná hliníková panvica má kvalitnú nepriľnavú povrchovú úpravu GREBLON® CK2 spevnenú keramickými časticami: je ideálna na smaženie s malým množstvom tuku, znižuje pripaľovanie a prichytávanie pokrmov a uľahčuje čistenie. Pretože je vhodná aj pre extrémne vysoké teploty, hodí sa aj na prudké smaženie. Vďaka vysokému okraju je ideálna na väčšie množstvo pečených pokrmov a na miešanie. Všestranná a robustná Panvica má obzvlášť robustný keramický povrch odolný proti poškriabaniu, hrubé dno na optimálne rozloženie a udržiavanie tepla a dlhú rukoväť so silikónovým opláštením a ochranou proti plameňom. Je vhodná do umývačky riadu, do rúry do 180 °C a na všetky druhy sporákov – okrem indukčných. Aby si zachovala svoju dlhú životnosť, odporúčame riadiť sa priloženým návodom na údržbu.

Naposledy v ponuke: CW34/2016  Koniec letných zliav

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje