Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW22 2016
Hi-Fi adaptér Philips s Bluetooth® AEA2700/12

Hi-Fi adaptér Philips s Bluetooth® AEA2700/12

Streamovanie hudby z ľubovoľných zariadení Vďaka tomuto adaptéru s pekným a kompaktným dizajnom sa z Hi-Fi zariadenia stáva bezdrôtový zvukový systém. Streamovanie hudby prebieha pomocou Bluetooth® Multipair, technológie, ktorá umožňuje pripojenie až troch smartfónov. Zdroje hudby možno ľubovoľne meniť bez potreby opakovaného pripájania. Je možné aj streamovanie z tabletu. Jednoduché ovládanie Adaptér funguje takmer so všetkými smartfónmi a tabletmi podporujúcimi Bluetooth® a je kompatibilný so všetkými verziami Bluetooth®. Inštalácia prebieha rýchlo a jednoducho pomocou technológie Plug & Play. Pomocou analógového konektora RCA alebo 3,5 mm možno adaptér pripojiť k Hi-Fi zariadeniu alebo PC reproduktorom.

Naposledy v ponuke: CW22/2016  VÝPREDAJ

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje