Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW40 2016
Funkčná spodná termobielizeň

Funkčná spodná termobielizeň

Teplá a pohodlná! Vnútorná strana tejto dvojdielnej funkčnej spodnej termobielizne je mäkko zdrsnená, vďaka čomu udržiava teplo. V chúlostivých oblastiach obličiek a sedu zaisťujú flísové diely dodatočné teplo a vďaka vrchnému dielu s predĺženou zadnou stranou je aj spodná časť chrbta v teple. Táto spodná bielizeň umožňuje optimálnu voľnosť pohybu a zároveň dokonale padne. Obzvlášť ploché švy zabraňujú nepríjemnému treniu a zvyšujú pohodlie pri nosení. Dlhé nohavice majú elastické zakončenie, vďaka čomu dobre priliehajú k nohe. Vyvážená telesná klíma Táto lyžiarska spodná bielizeň je priedušná a dobre odvádza vlhkosť vďaka úprave DryActive Plus by miDori. Diely zo sieťoviny z materiálu COOLMAX® v podpazuší a v hornej časti chrbta zaisťujú optimálnu cirkuláciu vzduchu. Obzvlášť hrejivá spodná bielizeň Táto funkčná spodná bielizeň je obzvlášť hrejivá a dobre odvádza vlhkosť. Vďaka tomu je ideálna na športy s variabilnou telesnou záťažou, napríklad na beh na lyžiach.

Naposledy v ponuke: CW40/2016  Teplé oblečenie & doplnky

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje