Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW34 2016
Formičky na ravioli, 3 ks

Formičky na ravioli, 3 ks

Jednoduchá a rýchla vlastnoručná príprava špecialít z rezancového, lístkového alebo štrúdľového cesta! S týmito tromi praktickými formičkami z kvalitného plastu a hliníka ľahko vykrojíte napríklad ravioli, taštičky alebo pirohy. Môžete si vybrať medzi štvorcom, kruhom a srdiečkom. Formičky sú vhodné do umývačky riadu. Nechajte sa inšpirovať priloženými receptami na cesto a plnky. Kvalitná nepriľnavá povrchová úprava GREBLON® B1 Kvalitná nepriľnavá povrchová úprava GREBLON® B1 znižuje prichytávanie cesta a uľahčuje čistenie. Jednoduchá manipulácia Manipulácia s formičkami je veľmi jednoduchá: najskôr položte plnku na prvú vrstvu cesta, na ňu položte druhú vrstvu cesta a formičkou vykrojte požadovaný tvar.

Naposledy v ponuke: CW34/2016  Koniec letných zliav

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje