Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW31 2016
Formičky na nanuky, 4 ks

Formičky na nanuky, 4 ks

Najjednoduchší spôsob, ako sa počas horúcich dní postarať o ľadové osvieženie: Otvorte chladničku a užívajte si domácu zmrzlinu! V týchto formičkách so štyrmi rozličnými paličkami – žirafa, mačka, žaba a tučniak – si môžete pripraviť vlastné nanuky v každom bežnom mraziacom priestore v chladničke. Praktické a jednoduché Príprava zmrzliny je dnes naozaj jednoduchá: Formičky naplňte príslušnou zmrzlinovou masou, ako napríklad šťavami, ovocným džemom, jogurtom alebo mliečnymi nápojmi, uzavrite veko – a vzpriamene ich postavte do mraziaceho priestoru. Na ľahšie vybratie môžete formičky krátko podržať pod teplou vodou. Sú odolné proti teplotám od –20 do +70 °C a môžu sa umývať v umývačke riadu.

Naposledy v ponuke: CW31/2016  Letná zábava pokračuje!

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje