Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW22 2017
Epilátor Silk'n® Infinity™

Epilátor Silk'n® Infinity™

Je pohodlný, efektívny a šetrí čas So 400 000 svetelnými impulzmi a účinnou plochou cca 3 cm² je model Silk'n® Infinity™ najrýchlejším epilátorom na domáce použitie na svete: ošetrenie celého tela trvá menej ako 20 minút. Epilátor sa dá použiť na celom tele i na tvári. Bluetooth® umožňuje pripojenie k aplikácii pre individuálne plánovanie ošetrenia, na stiahnutie je bezplatná aplikácia pre Android a iOS. Inovatívna technológia eHPL™ Epilátor Silk'n® Infinity™ využíva inovatívnu technológiu eHPL™, ktorá kombinuje galvanickú a optickú energiu. Pred odstránením chĺpkov otvorí póry – na dosiahnutie výnimočne efektívneho výsledku a po poslednom ošetrení zníženie rastu chĺpkov dosahuje až 92 %. Jednoduché a bezpečné použitie Tento praktický prístroj s piatimi energetickými stupňami je vďaka patentovanému senzoru na rozpoznanie farby pleti obzvlášť bezpečný a vhodný aj pre tmavšiu pokožku. Rýchlosť sa dá nastaviť: od 1 impulzu za sekundu po 1 impulz každé 2 sekundy. Vrátane čistiaceho boxu na dezinfekciu Aby bolo zabezpečené hygienické použitie aj pre viacero osôb, súčasťou balenia je čistiaci box na dezinfekciu.

Naposledy v ponuke: CW22/2017  Wellness, joga a relax

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje