Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW24 2016
Epilátor Silk’n Infinity

Epilátor Silk’n Infinity

Je pohodlný a šetrí čas S 300 000 svetelnými impulzmi a účinnou plochou 3 cm² je model Silk’n Infinity najrýchlejším epilátorom na domáce použitie na svete! Prístroj využíva inovatívnu technológiu eHPL, ktorá kombinuje galvanickú a optickú energiu pre trvalé odstránenie chĺpkov. Epilátor je možné používať v zóne bikín, na tvári a na všetkých ťažko dostupných miestach. Bluetooth® umožňuje pripojenie k aplikácii pre individuálne plánovanie ošetrenia. Jednoduché, bezpečné a bezbolestné použitie Tento praktický prístroj je vďaka patentovanému senzoru na rozpoznanie farby pleti obzvlášť bezpečný a vhodný aj pre tmavšiu pokožku. Prístroj je vhodný aj na svetlé chĺpky. Nastaviteľné svetelné impulzy Intenzitu svetelných impulzov je možné nastaviť: od 1x za 0,9 sekundy po 1x za 2 sekundy – dokonca aj na najvyššom stupni. Malý a ľahký – ideálny na cesty Prístroj je obzvlášť malý a ľahký a bez problémov si ho môžete vziať na cesty. Náhradné kartuše nie sú potrebné.

Naposledy v ponuke: CW24/2016  Bielizeň pre deň i noc

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje