Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW12 2017
Džersejové sako

Džersejové sako

Kvalitné spracovanie a moderný vzhľad s mnohými detailmi Elegantné, šik a neobyčajne pohodlné! Toto klasické, kompletne podšité sako s jednoradovým zapínaním na dva gombíky a príjemne mäkkými vypchávkami na ramenách pôsobí moderným a ležérnym dojmom. Spodná strana goliera a spodná strana vreciek s pätkou majú ozdobné lemovanie. Zásuvné vrecko s vyťahovacou podšívkou v modernom vzhľade ozdobnej vreckovky dodáva tomuto saku šarm. Nášivky na lakťoch a zadný rozparok štýlovo dotvárajú jeho celkový vzhľad. Toto sako v nadčasovej námorníckej modrej sa dá výborne kombinovať nielen s džínsami, ale aj s klasickými nohavicami chino. Praktické vrecká Praktické vrecká robia z tohto saka atraktívneho spoločníka na každý deň. Sako má dve vrecká s pätkou, jedno zásuvné vrecko, dve zásuvné vrecká na vnútornej strane a vrecko na okuliare.

Naposledy v ponuke: CW12/2017  JARNÉ ZĽAVY

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje