Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW16 2016
Dvojcestná pumpička

Dvojcestná pumpička

Efektívna a výkonná Táto praktická pumpička šetrí čas aj silu vďaka efektívnej funkcii dvojitého zdvihu. Má vložky ventilu so spätným ventilom, aby vzduch nemohol unikať z pneumatiky. Pretože je vyťahovacia, zdvihový objem sa zväčšuje a vďaka dvojcestnému pumpovaciemu systému vzniká ešte vyššia zdvihová frekvencia. Na hlave pumpičky sa nachádza analógové zobrazenie tlaku. Malá a praktická Vďaka dvom rôznym vložkám ventilu je pumpička vhodná pre všetky bežné druhy ventilov. Ľahko sa s ňou pracuje vďaka upínacej páke na bezpečné pripevnenie pumpičky na ventil, ohnutej hlave a protišmykovej rukoväti. Praktický je aj priložený držiak so svorkou: stačí ho priskrutkovať na rám bicykla s predvŕtanými otvormi na držiak na nápoje a pumpička s Vami môže absolvovať každý výlet!

Naposledy v ponuke: CW16/2016  Jar je tu, hurá na bicykle

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje