Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW27 2016
Detská bunda do dažďa »pack me«, zelená

Detská bunda do dažďa »pack me«, zelená

Aby ste mali aj v daždivom počasí dobrú náladu! Bunda do dažďa »pack me« odoláva každému počasiu, a to aj napriek nízkej vlastnej hmotnosti. Vďaka vysokoúčinnej povrchovej vrstve a zataveným švom je vetruvzdorná, nepremokavá a priedušná. Vrchný materiál je odolný proti vodnému stĺpcu do 3 000 mm a impregnácia ecorepel®, šetrná k životnému prostrediu, odpudzuje vodu a nečistotu. Zips s ochranou brady je podložený, takže ani tadeto studený vietor neprenikne. Táto bunda vo veselej farbe má dve bočné šikmé vrecká na zips. Vďaka reflexným prvkom je deti za tmy a v zlom počasí lepšie vidno. Odnímateľná kapucňa Táto bunda do dažďa sa dá nosiť s kapucňou alebo bez nej. Kapucňa sa upevňuje pomocou patentiek a okrem toho má suché zipsy na zaistenie. Kontrastné lemovanie Kráčajte dažďom v pestrých farbách: Elastické lemovanie na kapucni, rukávoch a spodnom okraji je farebne odlíšené a je peknou ozdobou. Dá sa zložiť do malého formátu Zbohom, dážď, vitaj, slnko? Žiadny problém: Táto extrémne ľahká bunda sa dá zložiť do malého formátu a vložiť do ľavého bočného vrecka.

Naposledy v ponuke: CW27/2016  Detská móda

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje